Порошенко і Столтенберг провели зустріч у Брюсселі

13 травня <span>Столтенберг і Порошенко провели офіційну зустріч у Брюсселі</span> — Порошенко і Столтенберг провели зустріч у Брюсселі
13 травня Столтенберг і Порошенко провели офіційну зустріч у Брюсселі

Президент Порошенко 13-14 травня перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі Об этом сообщает agregator.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент Петро Порошенко у Брюсселі проводить зустріч із Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Трансляція початку зустрічі лідерів велася наживо на сторінці глави Української держави у Facebook.«Членство України в НАТО є стратегічною метою нашої зовнішньої політики. Радий можливості обговорити з Генсеком Альянсу подальші кроки нашої інтеграції», — зазначив Порошенко.

Президент Петро Порошенко 13-14 травня перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі, де візьме участь у заходах з відзначення 10-ї річниці «Східного партнерства». Нагадаємо, що глава МЗС України Павло Клімкін також перебуває з робочим візитом у Брюсселі. Зокрема, він сьогодні заявив, що Україна планує відмовитися від дотримання Мінських угод у разі, якщо Німеччина, Франція та інші країни досягнуть зняття санкційного тиску з Російської Федерації в Раді Європи.

Крім того, як вже повідомлялося, Євросоюз не планує запроваджувати нові санкції проти РФ через рішення РФ роздавати російські паспорти на Донбасі. Необхідно зазначити, що позиція України є іншою, Київ закликав ЄС до посилення тиску на РФ. Частина держав ЄС, яких зазвичай зараховують до числа друзів України в Євросоюзі, виступають за посилення санкцій.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/poroshenko-i-stoltenberg-proveli-zustrich-u-bryusseli-593214.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя