У Болехові розпочали капітальний ремонт водогону (фото) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает vs-ua.com со ссылкой на СМИ.Часті прориви старого чавунного водогону із значними втратами води, неякісна вода, низький тиск – такі проблемами впродовж останніх років були актуальними для жителів вулиці Д.Галицького, Петрушевича, Лермантова, та інших у місті Болехові. Причина їх крилася у тому, що на багатьох ділянках водопроводу термін експлуатації діючої чавунної труби давно закінчився. Це й не дивно, бо мережа водопроводу прокладалася ще на початку 70-х років. Крім цього, водопровід проходить під проїжджою частиною дорожнього полотна вулиці Д.Галицького, що теж впливало на його ступінь зношеності. Постійні пошкодження водопровідної мережі, часті відключення водопостачання робили цю проблему особливо гострою. Тож, єдиним ефективним виходом із ситуації могла стати модернізація водопровідних мереж.


З метою створення комфортних соціально-побутових умов проживання мешканців міста Болехова, покращення якості і забезпечення питною водою населення, підприємств, організацій міста, зменшення її втрат, шляхом проведення капітального ремонту водопроводу, підвищення ефективності та надійності його функціонування Болехівська міська рада розробила відповідну програму та проект, пишуть Версії з посиланням на сторінку Болехівська міська рада.

Світлина від Болехівська міська рада.

За кошти міського бюджету у 2018 році для проведення капітального ремонту водопроводу на вул. Д.Галицького в м. Болехові було розроблено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу та отримала позитивний експертний звіт.

Світлина від Болехівська міська рада.

У 2019 році проект «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Д. Галицького в м. Болехів Івано-Франківської області» був включений у перелік інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, комісією з оцінки та відбору при Мінрегіоні.

Світлина від Болехівська міська рада.

Відкриті торги на роботи провело Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-06-14-000097-a). Переможцем тендерної процедури із пропозицією 5 999 999,00 гривень визначено ТОВ “КУЛЕВ-ІНВЕСТ”. Договір на виконання робіт укладено 1 жовтня 2019 року.

Світлина від Болехівська міська рада.

Фахівці товариства розпочали роботи на вул. Д.Галицького кілька днів тому. Водогін ремонтують із застосуванням сучасних матеріалів – відповідної пластикової труби діаметром 225 мм, що надасть переваги, як в якості води, що буде постачатися до споживачів, так і в надійності роботи водогону. Працівники підприємства прокладають її на глибині 1,5 м. На разі прокладено близько 300 м водогону. Загальна довжина гілки складе 2,4 км.

Світлина від Болехівська міська рада.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/u-bolehovi-rozpochali-kapitalniy-remont-vodogonu-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя