Колектив «Із одного тіста» підкорює серця глядачів

Колектив «Із одного тіста» підкорює серця глядачів

Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю народна пісня допомагала людям. Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.

У ній – пам’ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття. У радісні хвилини життя пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймаючи настрій. Пісня допомагала в праці та в дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа.Сьогодні хочемо розповісти нашим читачам про народний співочий аматорський колектив з села Вільськ Черняхівського району — «Із одного тіста».


Таку цікаву назву придумала одна з учасниць колективу — Леся Калабановська, яка спеціально написала пісню з однойменною назвою. Пісня є візитівкою колективу. В ній мова про українських жінок, які — всі як на підбір: гарні, чорноброві. І це дійсно так, адже з давніх-давен українські жінки — уособлення неповторної вроди, мудрості, кохання….


Учасниками співочого колективу є дев’ять чарівних жінок на чолі з молодим директором місцевого Будинку культури, баяністом Віталієм Шутьком. В його роду були найкращі баяністи. Благородну місію — нести радість людям — Віталій перейняв від свого покійного батька — Сергія Шутька.


Надія Шутько, Ольга Шутько, Леся Калабановська, Ніна Мілютіна, Тетяна Забродська, Лідія Тихоненко, Олена Савчук, Любов Герасимчук, Тамара Лисюк- талановиті учасниці колективу.Кожна з жінок у звичайному житті ходять на роботу, займаються буденними справами. Та напередодні якихось свят залюбки біжать на репетицію до місцевого Будинку культури. Тут вони не лише розучують нові пісні, а й спілкуються, діляться своїми радощами чи печалями.


Колектив «Із одного тіста» — це одна родина. І так має бути, адже спільна праця — запорука успіху.


Вільськ є центром громади. У ОТГ традиційно відбуваються концерти за участю місцевих аматорів сцени. А відтак жодне свято в громаді не обходиться без участі цього талановитого ансамблю. Їх завжди радо сприймає публіка.


«Коли вони виходять на сцену і починають співати — серце завмирає від сили голосу і виконання української народної пісні. Відчуття та емоції просто неможливо передати словами, варто просто побувати на концертах де вони виступають». - діляться враженнями місцеві жителі.


Своїм співом учасники колективу вже давно полонили серця земляків. Так хочеться, аби про їх талант дізналась вся Україна. Бажаємо артистам творчої енергії, натхнення, вдячних глядачів, ну і звісно ж, підкорення нових вершин!Нехай живе українська народна пісня і колектив «Із одного тіста»!


Наталія Куліш


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/kul-tura/kolektiv-iz-odnogo-tista-pidkoryue-sertsya-glyadachiv-10962860.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя